Ford Galaxy

Автомобіль Ford Galaxy объеденяет в собі могутній мотор, сім посадочних місць, можливість перевозу 2 325 л вантажу, непогана маневреність і цінник європейського седана середнього класу. Не треба Galaxy плутати з S-Max, що багато що розділив з Galaxy, який відрізняється більш похилим дахом, кругами (а не трапеціями) протитуманних фар, розташованих у верхній частині бампера, декоративними “зябрами” за передніми арками, іншою формою задньої оптики і шильдой.
Автомобіль Ford Galaxy цілком можна вважати за сьогоднішній еталон мини-вэна. Адже він такий схожий на свого близького “родича” – S-MAX. У них навіть загальне керівництво по експлуатації!
Погодитеся, не так вже і багато минивэнов з ефектною, і тим більше, елегантною зовнішністю. Якщо семимісцеві автомобілі взагалі можуть вважатися за таких, то Ford Galaxy – ймовірно, один з найстильніших. Фари з гострими куточками до центру, стрімкий кузов, капот і лобове скло зливаються майже без зламу.
Боковини ловлять погляди виступаючими контурами арок, молдингами і полірованим металом – візиткою топового виконання. Склом виблискує близько половини площі поверхні: вигляд зовні від цього нічого не втратив, а огляд зсередини, навпаки, вигідно розсунув рамки картинки, що відображалася.
З вікон Ford Galaxy видно більше, ніж потрібний від легкового автомобіля. Напевно він буде дуже навіть непоганий як екскурсійний міні-автобус. Ford Galaxy цілком підійде для перевезення невеликих делегацій (чисельністю не більше семи чоловік). Дивно, але комфортом самих задніх пасажирів творці Ford Galaxy не пожертвували: крісла раді прийняти не тільки дітей, але і цілком дорослих пасажирів.

Салон Ford Galaxy не тільки виглядає класом дорожче, але і забезпечений всім необхідним для розпещеного сучасними технологіями людини.
М’яке крісло має численні електрорегулювання; кермо виставляється по висоті і вильоту, а в області поясниці – підтримуючий валик. Вільний простору багато – незвично багато для власника автомобіля з масовішим кузовом: дістати до крісла переднього пасажира можна, лише витягнувши руку, а відкрити праві двері зсередини і того важче.
Центральна консоль виглядає ефектною срібною плямою на тлі чорного салонового пластика. Причому консоль переходить в центральний тунель, розтягуючись від трьох середніх дифузорів отопителя до важеля гальма стоянки, як і в S-MAX, виконаного у вигляді “витягнутої” скоби.
Показники двох колодязів-приладів з срібною окантовкою ідеально читаються, а розташований між ними дублюючий інформаційний дисплей російською мовою.
Куди дрібні речі? – в Ford Galaxy присутні численні стельові полиці, речовий відсік під сидіннями водія і переднього пасажира і скринька над центральною консоллю. Але це не найцікавіше з того, що знаходиться над головою пасажирів. Крізь дах в машині видно небо – через ряд парних прямокутних вікон в стелі.
Сидіннями в автомобілі управляє фірмова Ford FoldFlat System. Є 32 варіанти трансформації салону, включаючи рівну підлогу від передніх крісел до задніх дверей. Плюс до всього, кожне крісло може рухатися назад-вперед, а спинка – регулюватися по нахилу.
Мінівен Ford Galaxy відрізняється корабельною плавністю ходу, ніж відразу розташовує до розміреного, спокійного ритму водіння. Двигун працює неголосно, а шумо- і віброізоляція не заважають прослуховуванню улюблених дисків через вісім штатних динаміків.
Добре спроектована і енергоємна підвіска, яка стримано реагує на будь-які нерівності асфальту. Правда, вона допускає крен, і іноді виникає відчуття, що автомобіль пливе по хвилях, але це не заважає маневрам і обгонам, а якщо захопитися швидкістю або розподілом ваги між колесами і пустити Ford Galaxy в занесення, втрутиться та, що відключається, за бажання, система ESP, яка поверне мини-вэн на траєкторію.

Головні плюси їзди на мини-вэне очевидні, і Ford Galaxy тут не відкриває нічого нового – висока посадка і велика площа скління. А мінуси починаються в пробках і на парковці біля будинку, де заздриш сусідові на “Оке”. Втім, оглядові бічні дзеркала, а також лаконічний і невсипущий датчик парковки нададуть неоціниме сприяння, коли Ford Galaxy знадобиться притулити до поребрику між припаркованими автомобілями.
Автомобіль оснащений 2.0-літровим 145-сильним мотором і п’ятиступінчастою механічною коробкою передач – це єдиний бензиновий (і наймогутніший) мотор, пропонований для Ford Galaxy. Його двигун відмінно тягне “знизу”, залишаючи позитивне враження від старту.
В цілому ж, розгін має рівний характер, що залишає байдужим сплячого у водієві гонщика. По паспорту, Ford Galaxy потрібний 11.2 з для набору 100 км/ч, а максимальна швидкість – 195 км/ч. Але що приємно, двигун має вельми стриманий “апетит” і не виходить за рамки 13 л (на 100 км. шляху) при їзді по місту. І це з пасажиром, включеним кондиціонером і всій можливою “электрикой”.
Ford Galaxy відмінно підійде для заміських поїздок. Його основні переваги – могутній мотор, м’яка, але при цьому цілком пристойна підвіска і комфортний салон. Відкрита сонячному світлу дах, адаптивний круїз-контроль і “поворотні” фари зроблять подорож ще приємнішою. Недоліків значно менше – помітні скрипи панелей обшивки і що відмовляються працювати (у мороз) кнопки підігріву стекол.
Замислюючись про придбання такого автомобіля, не економте на трансмісії. Звичайно, “автомат” дорожче і може викликати пирхання у цінителів повноцінного драйву. Але, з іншого боку, Galaxy не кращий автомобіль для гонщика. Та і неймовірно туга педаль зчеплення може зіпсувати настрій.
Ціна на автомобілі Ford Galaxy починається від $28 300.

Комментировать »

admin | 21.11.2014 | В рубриках: Різне

Адрес для трекбека | Comments RSS

Оставьте отзыв